Společnost Pranita je malý rodinný podnik. Slovo „Pranita“ znamená v sanskrtu, což je jeden z nejstarších známých jazyků světa, „člověk, který kamkoliv jde, jde se ctí,“ nebo také „dobrosrdečný a laskavý“. Stejné jsou i naše hodnoty.

Já sama jsem několik let žila a studovala v Indii. Ještě z Indie jsem v létě roku 2012 s pomocí rodiny otevřela internetový obchod.

Jsme přímí dovozci, v Indii a Nepálu si sami nebo s pomocí přátel vybíráme nejzajímavější šály. Z dostupných šál se vám snažíme dovézt jen ty s ověřenou kvalitou a prodáváme je s uvedením pravdivých údajů o jejich složení a kvalitě. Chceme vám nabídnout kvalitní šály bez zavádějících údajů. Obchodníci v Indii i Nepálu často prodávají šály označené jako 100% kašmír, 70% pašmína a 30% hedvábí a podobně, jen velmi obtížně je však možné zjistit skutečné složení materiálu. Z tohoto důvodu jsme si některé vybrané šály nechali v České republice posoudit soudním znalcem.

Od roku 2013 nabízíme i velkoobchodní prodej. V září 2014 jsme internetový obchod rozšířili na Slovensko a v listopadu 2016 do Německa - naše slovenské stránky jsou www.pranita.sk a německé www.pranita-schals.de.

 

Také vás rádi uvidíme v našem malém obchodě v roubence v severočeské vesnici Sloup v Čechách poblíž sklářského města Nový Bor.

Od pondělí do soboty máme otevřeno od 11 do 13 hodin. Protože tady bydlíme, můžete nás navštívit i odpoledne nebo o víkendu, moc rádi vás uvidíme. Raději se však prosím předem ozvěte telefonicky nebo e-mailem.

Naše vesnice se skalním hradem, přírodním koupalištěm a 80 roubenkami je vesnickou památkovou zónou a spolu s nádherným okolím je oblíbeným turistickým cílem, stejně jako nedaleké slavné Máchovo jezero.

 

Najdete nás na adrese:

Mgr. Jindra Bhutia Holovská
Potoční 95
471 52 Sloup v Čechách

tel. č.: +420 777 178 129
e-mail: saly@pranita.cz

 

Těšíme se na vaši návštěvu!