Společnost Pranita je malý rodinný podnik fungující s pomocí rodiny a přátel. Slovo „Pranita“ znamená v sanskrtu, což je jeden z nejstarších známých jazyků světa, „člověk, který kamkoliv jde, jde se ctí,“ nebo také „dobrosrdečný a laskavý“. Stejné jsou i naše hodnoty.

Já sama jsem několik let žila a studovala v Indii. Ještě z Indie jsem v létě roku 2012 s pomocí rodiny otevřela internetový obchod.

Jsme přímí dovozci, v Indii a Nepálu si sami nebo s pomocí přátel vybíráme nejzajímavější šály. Z dostupných šál se vám snažíme dovézt jen ty s ověřenou kvalitou a prodáváme je s uvedením pravdivých údajů o jejich složení a kvalitě. Chceme vám nabídnout kvalitní šály bez zavádějících údajů. Obchodníci v Indii i Nepálu prodávají šály označené většinou jako 100% kašmír, 70% pašmína a 30% hedvábí a podobně, skutečné složení materiálu je však možné zjistit jen velmi obtížně. Z tohoto důvodu jsme si některé vybrané šály nechali zde v České republice posoudit soudním znalcem.

V září 2014 jsme internetový obchod rozšířili na Slovensko, v roce 2016 do Německa a v roce 2019 i do Rakouska - naše slovenské stránky jsou www.pranita.sk, německé www.pranita-schals.de a rakouské www.pranita.at.

Je možné nás také navštívit v malém obchůdku v roubence v severočeské vesnici Sloup v Čechách poblíž sklářského městečka Nový Bor, kde s rodinou bydlíme. Naše vesnice se skalním hradem, přírodním koupalištěm a 80 roubenkami je vesnickou památkovou zónou a spolu s nádherným okolím je oblíbeným turistickým cílem, stejně jako nedaleké slavné Máchovo jezero.

 

Najdete nás na adrese:

Mgr. Jindra Bhutia Holovská
Potoční 95
471 52 Sloup v Čechách

tel. č.: +420 777 178 129
e-mail: saly@pranita.cz

Těšíme na Vaši návštěvu na našich webových stránkách nebo u nás v Sloupu v Čechách!

Filtry

Typ

Vzor

Barva

Materiál

Hřejivost

Rozměr

Cena